logo
Çağrı Merkezi;
(0224) 271 20 29
Bize Yazın;
info@netronik.com.tr

İneo i-Series'in öne çıkan özellikleri.

Akıllı sadelik - yeni 10.1 ”UI:

Tüm MFP (A4 ve A3) ve Mobil dokunmatik alan / NFC için hazır, 10'1 boyutunda bir tablet benzeri ekran, kurulumu kolay, kısa yol ve widget'lara sahip yeni kullanıcı arayüzü. Geniş dokunmatik ekranlı işletim paneli, akıllı telefon stili kullanıcı arayüzü, ses kontrolü ve kullanıcıların DEVELOP DStore uygulamalarıyla özelleştirebileceği bir ekranla i-Serisi akıllıca basittir. Ayrıca, tüm BT'nizi tek bir yere koyan uç bilgi işlem platformumuz Workplace Go ve Workplace Hub ile sorunsuz bir şekilde bağlantı kurar.

Sezgisel - kullanıcıları önce koymak:

İnsanların teknoloji ile etkileşim biçimlerinden ilham alarak, kullanıcı deneyimini tamamen yeniden tasarladık. Yeni i-Serisi, pazar lideri ve sezgisel akıllı telefon stili deneyimi sunuyor. Aslında, kullanıcı deneyimi neredeyse hiç öğrenme eğrisi yoktur ve kullanıcılar ekranlarını mobil cihazlarıyla aynı şekilde özelleştirebilirler. Kullanılan işlevlerin çoğu aynı liste görünümüne sahiptir ve kaydırma veya arama yapmadan doğrudan görülebilir. Hem A3 hem de A4 modellerimiz tam olarak aynı şekilde çalıştığından, kullanıcılar hangisi ile çalışıyorlarsa daha üretken olabilirler. * Ocak 2020'den itibaren mevcuttur.

Yeni nesil Güvenlik - en güvenli MFP'ler:

Bitdefender anti-virüs motorunun MFP ürün yazılımı içine entegrasyonu, Gerçek zamanlı Virüs Tarama işleri Yazdırma verileri, Tarama verileri, i-FAX verileri; HDD (Kullanıcı kutusu, SMB, MFP sistemi) veya manuel olarak admin üzerinden Zamanlanmış Virüs Taraması. Ineo i-Serisi yerleşik en yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. İ-Serisi uzaktan yedekleme ile Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) için hazırdır ve uç nokta güvenliği sunar. İneo SECURE hizmetlerimizle, güvenlik ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz, böylece verileriniz tamamen korunmaktadır. Entegre antivirüs yazılımı sayesinde hiçbir virüsün işletmenize zarar vermesini önler.

Uzun ömürlü parçalar:

Geliştirilmiş güvenilirlik için parçaların kullanım ömrü uzar. Uzun ömürlü sarf malzemeleri, bakım ve işçilik maliyetlerini azaltırken arıza süresini kısaltır. A3 i-serisi: BW drum ömrü 225k'a, Geliştirici verimi 1.000k ve Kaynaştırıcı birim ömrü 800k'a yükseltildi.

Yeni IT6 denetleyici üretimi:

SoC teknolojisi, 1800MHz Dört Çekirdekli CPU, standart 8GB RAM ve standart hızlı 256GB SSD (yarıiletken sürücü). Bu, 2 kat daha hızlı CPU ve uygulama performansı ve 4 kat daha hızlı IWS performansı ile sonuçlanır.

Çift taramalı DSPF veya ters RADF belge besleyici:

200 görüntü / dakikaya kadar tarama hızı ve standart ultra sonik çift besleme algılama sensörü veya 80 görüntü / dakikaya kadar RADF Çift Yönlü ters besleyici ile çift tarama DSPF.

Bağlı - Mobil Yazdırma desteği:

Standart MOPRIA, Apple AirPrint, Google Cloud print hazır, İsteğe bağlı WiFi (AP modu ve WiFi-Direct), Standart NFC eşleştirme ve kimlik doğrulama (Android) veya isteğe bağlı Bluetooth LE (iOS) desteği

Standart IWS 2.5 + yeni Web Tarayıcısı ve OpenAPI:

HTML bazında tam panel özelleştirmesi için standart IWS 2.5 ve standart Web Tarayıcı desteği; ineo DStore; Açık API açık platform teknolojisine dayalı Google Apps ve MS SharePoint bağlayıcısı

Çevresel performans:

Yeni eko ayarları, düşük sıcaklıkta birleştirme toneri ve ağırlık algılama sensörü, enerji ve kağıt tüketimini önemli ölçüde azaltmak için bir araya gelir. Ayrıca, ürünün kullanım ömrü boyunca atıkları en aza indirmeye kararlıyız. Geliştirilmiş sarf malzemelerimiz ve parçalarımız daha az malzeme kullanıyor ve daha uzun bir ömre sahipken, sektör lideri hava formu ambalajlama çözümümüz, atıkları% 20 azaltırken güvenli taşımayı da sağlıyor. Kapalı modundan sadece 13 saniyede ısınma süresi (sadece 11 saniye BW); Mükemmel Energy Star TEC (1,0 / 1,3 / 1,5 kWh / hafta), Azaltılmış Uyku Modu güç tüketimi 0,5 Watt ve Dinamik kendi kendine öğrenme Eko-Zamanlayıcı

Ineo + 250i, 300i, 360i için ateşli denetleyici (isteğe bağlı):

İsteğe bağlı Fiery System IC-420 ile profesyonel renkli baskı desteği; Adobe Postscript 3, PCL6 ve PCL5e; 2,4 GHZ CPU, 2 GB RAM ve 500 GB HDD

Azalan duruş süresi. Her zaman:

DEVELOP Worldwide Uzak Hizmet Platformu sorunsuz bir deneyim ve minimum kesinti süresi sağlar. Sürekli ve tam kullanım sağlamak için, i-Serisi kendi kendine teşhis ve uzaktan bakım için akıllıca veri toplar ve hatta parçalar ve sarf malzemeleri için en uygun değiştirme süresini tahmin eder. Ayrıca, en son ürün yazılımını gerçek veya planlanan zamanda yükler. Böylece kullanıcılar her zaman güncel teknolojiyle çalıştıklarını bilirler.

Evrensel Yazıcı sürücüsü V4:

Evrensel Yazıcı Sürücüsü V4 - Yüklemek, yönetmek ve bakım yapmak için bir yazıcı sürücüsü. Sezgisel ve modern yazıcı sürücüsü arayüzü.

Birini bilin - birçok cihazı çalıştırın. Kullanıcı çalışmasını desteklemek için varsayılan yazdırma işlevi, Yazdırma işlevlerini kilitle örn. sadece BW yazdırma kuyruğu oluşturmak için.