logo
Çağrı Merkezi;
(0224) 271 20 29
Bize Yazın;
info@netronik.com.tr

Satış

Develop Yazıcı Satışı

Yazıcı Teknik Servis; Yazıcılar bilgisayarlarla birlikte çalışan, bilgisayarlardaki bilgileri kâğıt üzerine çıkaran makinelerdir. Kısacası çıktı aygıtları diyebiliriz. Yazıcıların 3 çeşidi bulunmaktadır. Nokta vuruşlu yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve lazer yazıcılar olmak üzere ayrılırlar, Nokta vuruşlu yazıcılar kâğıda nokta vuruşu hareketiyle karakterleri çıkarmaya yarar. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, nokta vuruşlu yazıcıların özelliğini taşır ve mürekkebi püskürterek kâğıda baskı yapar. Son kullanılan ve en çok kullanılan yazıcı çeşidi ise lazer yazıcılardır.

 Lazer yazıcıların baskı kaliteleri diğer yazıcılara göre daha fazladır. Baskı işlemini ise diğer yazıcılara göre daha hızlı yapar. Birçok markada yazıcılar bulunmaktadır. Her markanın kendine göre özellikleri bulunmaktadır.Netronik Büro Makinaları olarak biz firmanıza en uygun baskı çözümünün belirlenmesi konusunda profesyonel ekibimizle bir adım kadar yakınınızdayız. 

Bursa yazıcı servisi olarak kaliteli donanımlarımızla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış ve Yazıcıların Develop Satış, tamir bakım ve parça  değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. En önem verdiğimiz konuların başında karşılıksız müşteri memnuniyeti gelmektedir, Müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi mottomuz olarak kabul etmekteyiz. Bursa Develop Satış, Bursa Yazıcı tamiri yazıcılarınızın tamir ve bakımını en iyi şekilde yapmaktadır. Kısa sürede yazıcılarınızın arızalarını profesyonel biçimde çözmekteyiz.