logo
Çağrı Merkezi;
(0224) 271 20 29
Bize Yazın;
info@netronik.com.tr

Gelişmiş kârlılık için genişletilmiş özellikler

ineo + 2070: Daha fazla medya esnekliği, kullanım kolaylığı ve verimlilik

Langenhagen, Almanya, Şubat 2017 - DEVELOP'un ineo + 1060 serisinin halefi olan yeni ineo + 2070 üretim yazıcısı, daha fazla medya esnekliği, kullanım kolaylığı ve daha yüksek verimlilik sunuyor - önceki modellerin kanıtlanmış performansına ve baskı kalitesine katkıda bulunacak önemli geliştirmeler. Yeni üretim yazıcısı, iş akışlarının kolaylaştırılmasını ve yeni baskı hizmetlerinin üretilmesini mümkün kılan yüksek hacimli gereksinimleri olan ticari yazıcılara ve şirket içi baskı odalarına hitap edecek.

DEVELOP'un ürün müdürü André Statkus, “Yeni ineo + 2070 daha geniş medya desteği ve daha fazla iş akışı üretkenliği sunuyor” diyor. “Daha geniş bir müşteri gereksinimlerini karşılayacak kadar çok yönlü ve bir baskı sağlayıcısının işini daha fazla medya esnekliği ile daha karlı hale getirmeye yardımcı olabilir Daha verimli operasyonlarda. ”

Daha geniş medya desteği
Ineo + 2070, tek taraflı ve çift taraflı işletim modunda 350 g / m2 kaplamalı ve kabarık kağıt gibi çeşitli medya türleri için geliştirilmiş kalın kağıt desteği ile birlikte gelir. Örneğin, kartvizitleri yazdırmak için 350 g / m2 gereklidir. Yeni, yüksek kapasiteli bir afiş tepsisi, 750 x 330 mm'ye kadar olan afişlerin verimli bir şekilde basılmasını sağlar, örneğin kitap kapakları ve üçlü menüler için. C5 zarfları için yazdırma hızı (dakikada 70), önceki modelden iki kat daha fazla olduğu için, zarf baskısı artık daha karlı bir seçenektir. Dahası, 3000 A4 sayfa ve 300 afiş için yeterince büyük olan yüksek kapasiteli çıktı tepsisi, bu üretim yazıcısının yüksek hacimli baskı işleri için uygun şekilde donatıldığı anlamına gelir.

Gelişmiş iş akışı verimliliği
Ineo + 2070, işletim paneliyle başlayan çekici kullanım kolaylığı sunar. IWS (Dahili Web Sunucusu) desteği sayesinde, kullanıcı arayüzü kişisel operatör gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilebilirken, OpenAPI desteği bu sistem ile üçüncü taraf çözümleri arasında muhasebe, kimlik doğrulama veya tarama yönlendirme için kusursuz bir arayüz sağlar, örneğin YSoft SafeQ ve Nuance eCopy ShareScan. Bir USB bellek çubuğundan baskı alma ve tarama kabiliyeti özellikle müşteriler dosyalarında bir çubukla ticari bir matbaa veya şirket içi baskı odasına girmeleri durumunda uygundur.

Daha fazla üretkenlik
Ineo + 2070'in tarama performansı önemli bir gelişmedir. Yeni renkli çift tarayıcı 240 ipm'ye kadar çalışıyor ve bir kerede iki sayfayı taramaktan kaçınmak için çift besleme algılama kitine sahip. 300 yaprak kapasiteli belge besleyiciye sahip olan ineo + 2070, aynı zamanda yüksek hacimli tarama işleri için ideal bir donanıma sahiptir ve aynı anda iki sayfayı taramaktan kaçınmak için standart bir çift besleme algılama kitine sahiptir. Çıktı zincirinin diğer ucunda, iki yeni ve oldukça sağlam sonlandırma seçeneği, Ineo + 2070 Plockmatic ve Watkiss PowerSquare ™ 224KR desteğiyle birlikte geldiğinden beri profesyonel kitapçık yapımına olanak tanıyor.

Mükemmel baskı kalitesi
Ineo + 2070'de mükemmel renk ve kayıt dengesi mükemmel bir şekilde el ele gidiyor. Ayrıca, baskı sağlayıcılar sezgisel çalışabilirliğin ve birinci sınıf baskının tadını çıkarmak için üç farklı kontrol cihazı (EFI®, Creo veya DEVELOP'un kendi teknolojisi) arasında seçim yapabilir. çıktı. Bu tür üretim verimliliği hem zamandan hem de paradan tasarruf edeceğinden emindir.